Tylko online

FOTEL BIUROWY ERGONOMICZNY AKTYWNY HARA HARASTUHL model ZEN-LS

Nowy produkt

Ten obrotowy fotel biurowy przeznaczony jest zwłaszcza dla osób cierpiących na bóle dolnej części pleców. Wbudowane podparcie odcinka lędźwiowego wspiera naturalne ustawienie kręgosłupa zmniejszając dolegliwości bólowe podczas siedzenia.

Więcej szczegółów

3 478,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Tradycyjne fotele biurowe składają się tylko z trzech części: nogi, siedziska (bazy) i oparcia. Standardowa baza fotela nie wystarczy, aby skutecznie rozłożyć cały ciężar ciała podczas siedzenia. Konsekwencjami tego często są ból kręgosłupa i zaburzenia krążenia w okolicach miednicy.
Dlatego firma HARASTUHL stworzyła ergonomiczny fotel biurowy z podwójnym siedziskiem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi. 

Opatentowany system HARASTUHL skutecznie rozkłada ciężar górnej i dolnej części ciała aby zapewnić podparcie, anatomiczne ułożenie oraz maksymalne odciążenie strefy miednicy i pleców. Dzięki temu ciśnienie w miednicy i kręgosłupie jest zmniejszone co znacząco wpływa na lepsze krążenie krwi w tych obszarach ciała.

HARASTUHL model ZEN

FOTEL BIUROWY Z PODUSZKĄ LĘDŹWIOWĄ

Fotel HARASTUHL, model ZEN łączy dynamiczne siedzisko z wbudowanym podparciem lędźwiowym. Opatentowane siedzisko spełnia wszystkie wymagania określone dla ergonomicznego fotela biurowego, dzięki czemu zapewnia optymalny komfort podczas długiego siedzenia. Będziesz mógł na min siedzieć wygodnie nawet przez 12 godzin. Koncepcja aktywnego fotela sprawia, że ​​jest to możliwe. 
Podzielone siedzenie jest elastyczne i automatycznie dostosowuje się tak, aby zachować optymalne ustawienie miednicy i kręgosłupa. Ergonomiczny kształt i wymienny zagłówek zapobiega gromadzeniu się napięć zarówno w kręgosłupie jaki i ramionach oraz szyi.

DLA KOGO NADAJE SIĘ MODEL ZEN?

Ten obrotowy fotel biurowy przeznaczony jest zwłaszcza dla osób cierpiących na bóle dolnej części pleców. Wbudowane podparcie odcinka lędźwiowego wspiera naturalne ustawienie kręgosłupa zmniejszając dolegliwości bólowe podczas siedzenia.

Jeżeli po długim siedzeniu przy biurku na tradycyjnym krześle masz problem z bólami pośladków, pleców czy szyi to ergonomiczny fotel HARASTUHL z systemem aktywnego siedziska jest właśnie dla Ciebie!

Szczególnie zalecany dla osób cierpiących na bóle dolnej części pleców z takich powodów jak:
- przeciążenia statyczne kręgosłupa
- zmniejszona lordoza lędźwiowa
- przepukliny w lędźwiowym odcinku kręgosłupa.

Oparcie regulowanej wysokości może być optymalnie dopasowane do okolicy lędźwiowej. Powierzchnia siedziska to 50 cm szerokości i 50 cm głębokości. Wysokość siedziska można regulować w zakresie od 43 do 60 cm. 
Dzięki bardzo stabilnej ramie fotela mogą używać go również osoby o wzroście 195 cm i wadze 120 kg.

Model ZEN jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy dużo siedzą. Niezależnie od tego czy to w biurze czy w domu przed biurkiem, na tym ergonomicznym fotelu spędzenie wielu godzin przy biurku nie jest problemem.

CO ODRÓŻNIA HARASTUHL ZEN OD TRADYCYJNYCH FOTELI BIUROWYCH?

Podzielone siedzisko umożliwia dynamiczne siedzenie. W przeciwieństwie do foteli biurowych z siedziskiem ze sztywnej płyty ruchome moduły siedziska HARASTUHL dostosowują się automatycznie do ustawienia miednicy, aby nie wywierać zbędnej presji. Ruchome moduły siedziska nie wywierają nacisku na kość krzyżową i ogonową, oszczędzają krążki międzykręgowe, poprawiają krążenie krwi w pośladkach oraz zapobiegają hemoroidom. 

Podparcie lędźwiowe można dostosować do indywidualnych upodobań w trzech wymiarach dzięki wbudowanemu pokrętłu lub w razie potrzeby całkowicie zdemontować. Bez podparcia lędźwiowego plecy nadal są odpowiednio wspierane, zwłaszcza w górnej części, lecz już bez korekcji ustawienia odcinka lędźwiowego.

System HARASTUHL automatycznie dostosowuje się do idealnego, naturalnego kąta miednicy mężczyzn i kobiet!

KRZESŁO ERGONOMICZNE HARASTUHL POSIADA MOŻLIWOŚĆ REGULACJI:
- wysokości podparcia lędźwiowego
- wysokości podłokietników
- wysokości i kąta nachylenia zagłówka
- kąta odchylenia oparcia
- wysokości i głębokości siedziska

W oparciu znajduje się zintegrowany wieszak, na którym można powiesić płaszcz, torebkę czy plecak.
Wyjątkowo długi, regulowany zagłówek może być zdemontowany w razie potrzeby.

POKRYCIE KRZESŁA

Pokrowiec wykonany z tkaniny poliestrowej jest łatwy w czyszczeniu i bardzo oddychający ze względu na swoją strukturę plastra miodu. Oparcie i siedzisko wykonane ze specjalnie przetworzonej pianki oraz listwy wentylacyjne zapobiegają gromadzeniu się wilgoci, dzięki czemu użytkownik czuję się bardziej komfortowo.

Model ZEN jest dostępny w kolorze czarnym z możliwością wyboru koloru podparcia lędźwiowego spośród ośmiu propozycji: czarny 01, benzyna 02, antracyt 03, pomarańczowy 04, granatowy 05, bordowy 06, zielony 08, ​​czerwony 00R.

Model: ZEN 01
Pokrycie: Poliester (bardzo trwała oddychająca tkanina z porami wentylacyjnymi)
Kolor: Zagłówek, oparcie i siedzisko - czarny 01; podparcie lędźwiowe - czarny 01, benzyna 02, antracyt 03, pomarańczowy 04, granatowy 05, bordowy 06, zielony 08, ​​czerwony 00R
Szerokość siedziska: 50 cm
Głębokość siedziska: 50 cm
Wysokość siedzenia: 43-60 cm (płynna regulacja do wszystkich wysokościach pośrednich)
Regulacja wysokości: Podnośnik pneumatyczny (płynna regulacja wysokości)
Całkowita wysokość: 111-123 cm
Baza: Chromowana podstawa gwiaździsta
Kółka: 5 x 50 mm podwójne kółka z automatycznym hamulcem (ciężar uruchamia hamulec)
Maksymalna waga użytkownika: do 120 kg
Waga: 23,5 kg (bez opakowania)
Gwarancja: 2 lata

Zalecany dla osób siedzących przez 8 do 12 godzin dziennie.

Towar sprowadzany od producenta na indywidualne zamówienie. Czas realizacji zamówienia może sięgać nawet 2-3 tygodnie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

FOTEL BIUROWY ERGONOMICZNY AKTYWNY HARA HARASTUHL model ZEN-LS

FOTEL BIUROWY ERGONOMICZNY AKTYWNY HARA HARASTUHL model ZEN-LS

Ten obrotowy fotel biurowy przeznaczony jest zwłaszcza dla osób cierpiących na bóle dolnej części pleców. Wbudowane podparcie odcinka lędźwiowego wspiera naturalne ustawienie kręgosłupa zmniejszając dolegliwości bólowe podczas siedzenia.

Produkty powiązane

2 innych produktów w tej samej kategorii: